Vyber si

SWINGOVAT MŮŽETE VŠUDE, POMŮŽEME VÁM

Chcete ve vašem městě rozjet swing? Pořádáte víkendovou akci či teambuilding a chcete na pár hodin zabavit kolektiv lekcemi tance? Chystáte firemní ples a rádi byste do něj zapojili výuku swingu nebo rovnou taneční vystoupení? Sháníte kapelu či DJe? Čtěte dál.

Akce na míru

Swing může tančit každý, rádi vás naučíme základy mimo naše pravidelné lekce. Chcete-li rozproudit teambuilding, párty, rodinné setkání, firemní akci nebo oslavu narozenin, dejte nám vědět. Ušijeme vám taneční workshop na míru podle vašich představ. Předtančení na ples, odpolední, jednodenní, víkendový workshop pro úplné začátečníky i pokročilejší tanečníky, vše se dá domluvit. Napište nám svou představu na info@swingbusters.cz, rádi vám vyjdeme vstříc.

Chci vytvořit akci na míru

Swingová hudba

Líbí se vám swingová muzika a rádi byste si najali swingovou kapelu? Doporučíme vám ty nejlepší, se kterými dlouhodobě spolupracujeme:

Běžně je swingový tanec doprovázen živou hudbou, ale taky DJem. Dáme vám na ně kontakt.
Kombinace, která funguje nejlépe, je kapela + swingový DJ. V čase kdy nehraje kapela, hraje DJ a může se stále tančit. Nevznikají prodlevy a tanečníci nemusejí odcházet z parketu.

Chci kapelu

Vystoupení

Zajistíme vám program na firemní nebo soukromý večírek ve stylu 20. – 40. let minulého století. Nabídku máme pestrou a je ke stažení ZDE. Standardně nabízíme balíček, který obsahuje:

Vystoupení
Minilekci o délce 20 – 60 minut (charleston, lindy hop, shag, balboa)
Swingovou hudbu (DJ a/nebo kapela)

U vystoupení si můžete vybrat z vystoupení pro 1-3 páry. Je tu pro vás dámská choreografie (charleston), pánská choreografie (tanec s klobouky). Párové a sólo choreografie různých stylů. Více najdete v našem portfoliu pro klienty.

Mám zájem o vystoupení

Soukromé lekce

Chcete se zdokonalit ve swingu? Pak si objednejte soukromou lekci s našimi lektory. Vybírat můžete z individuální lekce s jedním lektorem nebo párem lektorů

Soukromé lekce se zpravidla konají v tanečním studiu Flame Dance na Florenci, které je velmi dobře dostupné. V sále je dřevěná podlaha a zvuková aparatura. Pronájem studia hradí student zvlášť přímo studiu. V případě souhlasu lektorů lze s námi domluvit alternativní místo.

Kvůli domluvě konkrétního lektora/lektorky/páru či dotazů nám prosím napište na info@swingbusters.cz. Pokud nemáte preference, rádi vám zajistíme lektory dle našich možností. V případě leadera, kterého neznáme (např. nechodil/nechodí na naše lekce), si vyhrazujeme právo odmítnout soukromou lekci pouze se samotnou lektorkou.

objednat soukromou lekci

Reference

Obecní ples v Zelenči

„Děkuji tanečnímu studiu Swing Busters, za profesionální, ale zároveň srdečné taneční vystoupení na 11. Obecním plesu v Zelenči. Celý průběh společného večera má velice kladnou odezvu od všech hostů našeho společného večera.“

Jiří Skřivan, zastupitel obce

IKEA

„Vystoupení bylo krásné. Perfektně zapadlo do našeho celovečerního programu i tématu. Výuka měla také velký úspěch…hodně jsme se u toho všichni nasmáli a zavzpomínali na taneční :). Děkujeme za bezproblémovou spolupráci a rádi vás budeme dál doporučovat. Doufám, že tanečníci byli také spokojeni a užili si to stejně jako my :). Přeji hodně úspěchů a nových nadšených tanečníků.“

Jana Uchytilová

Dárkové poukazy

Chcete svým blízkým udělat radost a obdarovat je tanečními kurzy v našem studiu? Můžete zakoupit poukaz na celý kurz nebo na otevřené či soukromé lekce. Objednejte přímo v Eshopu nebo nám napište objednávku na info@swingbusters.cz, domluvíme detaily a poukaz vám zašleme poštou nebo emailem/osobně předáme.