Jak je to s lekcemi v prázdninovém týdnu?
Učíme? Neučíme? Jak ve svátek a jak okolo?
Až na dvě výjimky učíme:
úterý v ABC
středa v Jedničce
Všechny ostatní kurzy včetně dětských se tento týden normálně konají podle rozvrhu!
Kurzům, které mají pauzu, doporučujeme využít volný večer k nahrazení absencí na úterním tréninku v Antonii a středeční openclass v NTK.